Přeměny


Carol Ann Hontz se věnuje specializované kineziologii přes 25 let. Byla první lektorkou kineziologie One Brain v Čechách. Nyní představuje novou podobu specializované kineziologie pro toto století. Na základě svých zkušeností vytvořila sérii "PŘEMĚNY", výcvik pro láskyplnější, šťastější a zdravější život. Její zkušenosti dokazují, že stres z minulosti ("bloky") a z dětství, způsobuje další bolest v současnosti a to jak fyzickou, tak mentální či emocionální.

MENTÁLNI ZAOSTŘENÍ je základní dvoudenní kurz dle Carol Ann Hontz. Díky ovládnutí technik z tohoto kurzu můžete následně absolvovat další kurzy. Naučíte se: svalový test, časovou regresi (navrácení se ke stresové situaci, která ovlivňuje současnost) a techniky pro jemné odstranění příčiny stresu a tedy lepší využití svého potenciálu. Během kurzu praktickými ukázkami a samotným zkoušením se naučíte základní kroky, jak vést osobní sezení s klientem.


Kurzy Carol Ann Hontz v Plzni pořádá Míla Rutová

Termíny 1. pol. 2019: dle harmonogramu

Cena: Cena jednodenního kurzu je 1.900,-  a dvoudenního 3.800,- Kč.


! Základní kurz - MENTÁLNÍ ZAOSTŘENÍ (2denní) - je podmínkou pro jakýkoli další kurz. !

Poznámka: Absolventům kurzů One Brain stačí základní kurz "Mentální zaostření" v rozsahu 1 dne.

Absolventi kurzů všech schválených lektorů získávají certifikát od Carol Ann Hontz a možnost účasti na kurzech PŘEMĚNY i u dalších povolených lektorů. Kurzy v ČR zastřešuje Míla Rutová.Carol Ann Hontz


Čtyřicet let v oblasti vzdělávání zavedlo Carol k různým přístupům a do mnoha částí světa (Venezuela, Francie, Sicílie, Holandsko, Maďarsko, Polsko i Česko). Začínala v základním školství, ale hledala lepší způsoby vzdělávání pro děti a to ji přivedlo k Montessori vzdělávání a následně k aplikované kineziologii, Edu - kineziologii, Touch for Health, a také k vyučování metody One Brain. Carol je majitelkou dvou předškolních škol v Budapešti; a zakladatelkou Nadace pro integrované vzdělávání. Vyučovala Montessori učitele v Budapešti a v Praze a byla sponzorem řady Montessori školek a základních škol v několika východoevropských zemích.

Carol přednáší, vede kurzy, poskytuje individuální sezení.

Anotace kurzů

Mentální zaostření – 2 dny

Tento kurz je základním úvodem do aplikované kineziologie. Naučíte se, jak vytestovat svalový test (bio-zpětnou vazbu), časovou regresi (navrácení se do času vzniku Vašeho stresu, stresové situace) a dalších pár technik pro jemné odstranění tohoto stresu. Během tohoto kurzu praktickými ukázkami a samotným zkoušením se naučíte základní kroky, jak vést osobní sezení s klientem.


Hojnost – 1 den

Kde ve svém životě zažíváte hojnost? V jakých oblastech naopak pociťujete nedostatek? Je to v oblasti zdraví, vztahů, kariéry, komunikace, materiálních jistot, volného času, pohody, naplnění, kreativity, spirituality?  Přijďte propustit a uvolnit starý strach, omezující vzorce chování. Zvolte si život v hojnosti tady a teď!    


Můžeme mluvit? – 2 dny

Většina z nás se nenarodila se strachem z mluvení na veřejnosti – získali jsme ji. Byli jste kritizováni, když jste řekli něco, co „oni“ považovali za špatné? Jak jste se cítili ohledně této kritiky, může s Vámi tato kritika dnes ještě stále být v podobě Vašich emocionálních pastí, které ovlivňují to, jak přemýšlíte, volby, které děláte, a Váš úspěch s jak velkou jistotou ostatním sdělujete Vaši pravdu ve všech oblastech Vašeho života.


Strach, závislosti, posedlosti – 1 den

Strach z raného dětství, pokud není opraven, se projeví později jako závislost, a ta se posléze změní v posedlost. Na tomto semináři se zaměříme na nápravu raných obav, čímž napravíme závislosti a posedlosti.


Božská ženskost – 1 den

Jak byla potlačena Božská ženská přirozenost? Jaká je role žen dnes v domácnosti, na pracovišti, ve vztazích a ve společnosti? V tomto kurzu budou dámy opět objevovat uklidňující, vyživující, jemné, tvůrčí stránky své bytosti.


Ty, věčně mladý – 1 den

Obrátit proces stárnutí? Musíte jen zůstat v současné době – nemusíte se bát o minulost a budoucnost. Naše myšlení a životní styl určují způsob, jakým stárneme nebo zůstáváme mladí. Milovat sebe je nejmocnější lék na stárnutí.


Rovnováha těla – 2 dny

Kurz nabízí techniky k vytváření rovnováhy fyzického těla prostřednictvím emocí, stejně jako informace o testování pro nás vhodných potravin, detoxikaci, vytváření a udržení si zdravého životního stylu, navzdory tomu, co se děje ve vnějším světě


Plazmová energie – 1 den

S Láskou jsi Nekonečná Síla! Jste plazmová síla! S vědomím plazmatu můžeme manifestovat cokoliv. Kurz slouží k odblokování a pomůže Vám dovolit si vědomě ovládat Vaše tvoření a vytváření ve vnějším světě!


Čas – 1 den

Na tomto semináři odstraníme bloky týkající se našeho pojetí času a toho, jak využíváme čas. Naučíme se efektivně a účinně pracovat s iluzí času, respektujíce časová okna, která nám byla přidělena k dokončení našich misí na této pozemské cestě.


Rozvíjející se vztahy – 1 den

Vztahy, to je stresor číslo jedna všech dob. Jaké jsou Vaše primární vztahy, vztahy s kolegy, šéfem, zaměstnanci, rodiči, Vašimi dětmi, tchýní, sousedy? Musíme však mít na paměti, že nejdůležitější vztah je nás k sobě samému.


Čakry – 1 den

Čakra“ je Sanskrit znamenající „kolo“. Účelem čaker je šířit elektronické světlo v celém těle. V tomto kurzu budeme vyvažovat náš čakrový systém uvolněním našich emocionálních bloků, abychom zvýšili své vibrace.


Jak moc jsi svobodný? – 1 den

Kdo nebo co vás blokuje a bere Vám Vaši moc a volbu? Pět procent světa ovládá 95% populace. Když jste svobodní, jste silní a dokážete si představit a vytvořit nové vědomí, nové skutečnosti, nové způsoby bytí.


Odstraňte šikanu z vašeho života – 1 den

Ti, co šikanují jsou obvykle krutí vůči někomu, kdo je slabší než ostatní. Rádi mají ostatní lidi pod kontrolou a mohou fyzicky či citově napadat ostatní slovy. Jste obětí šikany, nebo jiných fyzických či citových zranění? Naučte se, jak převzít zodpovědnost a vystoupit z role oběti, z cyklu být šikanován nebo šikanování ostatních!Termíny kurzů
lektor
Jana Pilátová

 • 22. - 23.6.2019 - Mentální zaostření (2denní)
 • 23.6.2019 - Mentální zaostření pro absolventy OneBrain (1denní)
 • 5. 7 . 2019 - Strach, závislosti, posedlosti (1denní)
 • 6.7. 2019 - Štěstí-Radost-Spokojenost (seminář - 1 den)
 • 7. 7. 2019 - Odstraňte šikanu ze svého života (1denní)


 • Na prázdniny připravuji
 • Odpouštění-Rozpouštění-Pouštění (seminář - 1 den)
 • Čas - 1 denní kurz
 • Čakry - 1 denní kurz
 • Rozvíjející se vztahy - 1 denní kurz
 • Esenciální oleje pro vnitřní rovnováhu, inspiraci, povzbuzení (seminář - 1 den)

Ceny kurzů a seminářů

zvýhodněné ceny do odvolání

Jana Pilátová

 • Zvýhodněné ceny
 • Mentální zaostření (2denní)Brnířov ... 2.800 Kč
 • Mentální zaostření (1denní)Brnířov ... 1.500 Kč
 • kurzy Edice PŘEMĚNY Brnířov ... 1.500 Kč/1den
 • seminář (autorky Jany Pilátové) - 1 den - Brnířov ... 900 Kč 

Designed by Eliška Pilátová         2015