Kineziologie - One Brain


Bachovy esence

Krizová esence neboli esence "první pomoci" - Rescue Remedy

- pravděpodobně nejpoužívanější produkt Bachovy terapie, hotová směs pěti Bachových květů, navržená přímo Dr. Edwardem Bachem.

Používá se v akutních stresových a emocionálně vypjatých chvílích, kdy je potřeba okamžitá pomoc, např. úraz, nehoda, úlek, hádka, a také při strachu či obavách z nadcházející situace jako návštěva zubaře, plánovaná operace, cesta letadlem, zkoušení/test ve škole, důležitý pohovor, veřejné vystoupení, soudní jednání, úmrtí blízkého člověka, rozvod a mnoho jiných obdobně zatěžujících situací. Indikátorem pro použití je pocit nepohodlí, když mi něco vadí, zatěžuje, stresuje, rozčiluje, mám trému, strach, cítím paniku, nervozitu, napětí, vztek, nebo mne něco traumatizuje, či zažívám šok.

Krizová esence stabilizuje, uklidňuje, snižuje míru stresu a napětí v těle, pomůže získat odstup a reagovat přiměřeněji situaci.

Dávkuje se po 4 kapkách buď rovnou do úst nebo do sklenice s vodou. V případě nápoje postupně upíjíme, dokud nepřijde úleva.

Složení: esence Star of Bethlehem (Snědek okoličnatý), Rock Rose (Devaterník penízkovitý), Cherry Plum (Slíva třešňová), Impatiens (Netýkavka žlázonosná) a Clematis (Bílá lesní réva), glycerol, voda.

Krizová esence stejně jako ostatní Bachovy esence nenahrazuje lékařskou péči, ale může ji velmi dobře doplnit a podpořit.

Noční krizová esence (kapky / sprej)

Krizová esence pro klidný spánek je založena na 5 esencích obsažených v krizové esenci plus White Chestnut (Bílý kaštan)

Popis pro sprej: Sprej, aplikovaný před spaním, uklidňuje, zmírňuje napětí a harmonizuje mysl přirozenou cestou. Složení je bez přidaného cukru a bez alkoholu.

Použití: Použití: Stříkněte si 2x na jazyk (či do sklenice s vodou a popíjejte) v intervalech hodinu a půl hodiny před usnutím a potom těsně než ulehnete k spánku. Opakujte podle potřeby.

 Poradna 

Ing. Jana Pilátová

Domažlice,

Mánesova 272

mobil: 737 713 366
Bachovy esence 

Krizové kapky - denní/noční

Krizový sprej - denní/noční

Krizové kapky pro děti

Krizové pastilky pomeranč

 

Designed by Eliška Pilátová         2015